logo

آدرس:

ایران، شیراز، خیابان زرهی، حدفاصل چهارراه هوابرد و شبان، روبروی پیش دبستانی شهرراز، پلاک 64، سرپرستی فروش آتیه سازان بیمه سامان
Email: Info@Sic24.ir
Mobile: 09179248828
SMS Panel: 10000200100100

کارت رفاهی آتیه سازان

کارت رفاهی آتیه سازان

در کنار ارائه بیش از ۱۰ خدمت درمانی در بیش از ۱۵۰ شهر، ۳۱ استان و در بیش از ۱۵۰۰ مرکز درمانی، خدمات رفاهی آتیه سازان در قالب قراردادی با شرکت محترم پرداخت الکترونیک سامان، ارائه می شود. عقد قرارداد با رستوران ها، کافی شاپ ها، پت شاپ ها، دامپزشکی ها، مزون های لباس، مجموعه های ورزشی، آموزشگاه های موسیقی و … !

شما عزیزان می توانید در کنار استفاده از شرایط ویژه خدمات مراکز درمانی طرف قرارداد از امکانات “کارت رفاهی آتیه سازان” خود نیز استفاده کنید.

خدمات رفاهی آتیه سازان در دو نوع ارائه می شود و در هر دو حالت، قابلیت استفاده از تخفیف های مراکز طرف قرارداد وجود دارد:

حالت اول: صدور بُن کارت جدید: در این حالت، یک بن کارت عضو شتاب برای شما صادر می شود که هزینه این بُن کارت برای یک سال، ۵۴،۵۰۰ ریال است! این بن کارت ها قابلیت برداشت وجه ندارند. به این معنی که با این کارت ها صرفا می توانید خرید کنید و تخفیف بگیرید.

حالت دوم: فعالسازی کارت بانکی مشترک: در این حالت، شما شماره کارت ۱۶ رقمی دلخواه خود را از هر بانک در اختیار ما قرار می دهید و ما همان کارت را برای شما فعال می کنیم. هزینه فعالسازی در این حالت، ۱۹۶،۲۰۰ ریال است.

جهت ثبت درخواست برای تهیه “کارت رفاهی” یا فعالسازی کارت بانکی خود، لطفا به این لینک مراجعه فرمایید.
برای مشاهده مراکز طرف قرارداد، تخفیف ها و اطلاعات بیشتر اینجا را ببینید!

۲۴ ساعته با شما هستیم!

Admin
بدون نظر

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.